LAMPY SAMOCHODOWE

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na reflektory samochodowe bi-xenon. Posiadamy lampy samochodowe, w których zamontowane są soczewki bixenonowe (światła mijania oraz drogowe xenon). Dzięki takim reflektorom znacząco poprawi się Twoje bezpieczeństwo na drodze, oraz wygląd samochodu stanie się nowocześniejszy. Soczewki montowane w reflek...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na reflektory samochodowe bi-xenon. Posiadamy lampy samochodowe, w których zamontowane są soczewki bixenonowe (światła mijania oraz drogowe xenon). Dzięki takim reflektorom znacząco poprawi się Twoje bezpieczeństwo na drodze, oraz wygląd samochodu stanie się nowocześniejszy. Soczewki montowane w reflektorach posiadają linię odcięcia, dzięki czemu nie rażą samochodów jadących z naprzeciwka. Sprzedajemy całe komplety, wraz z żarnikami xenon i przetwornicami. Po montażu należy tylko wyregulować lampy i cieszyć się jazdą.
Oprócz dostępnych w ofercie modeli lamp, możemy wykonać przeróbkę innych modeli na soczewkowe bixenon (w tym również anglików, wersji amerykańskich, zarówno samochodów jak i motocykli). W lampach możemy również zamontować ringi led świecące jako światła do jazdy dziennej, możemy przemalować maskownice lamp na wybrany kolor, oraz dowolnie zmodyfikować reflektory pod wymagania klienta.
Zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy!.


Więcej

LAMPY SAMOCHODOWE 

na stronę
Pokazuje 13 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 13 - 22 z 22 elementów