GENERATORY OZONU

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ozonatory. Generator ozonu to urządzenie, które ma na celu ozonowanie powietrza i wody. Wytworzony ozon posiada zapach często unoszący się w powietrzu po burzy. Ozon pełni funkcję odkażającą, zabija przykre zapachy, bakterie, wirusy, grzyby, drobnoustroje chorobotwórcze, roztocza, alergeny. Tego typu urzą...

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na ozonatory. Generator ozonu to urządzenie, które ma na celu ozonowanie powietrza i wody. Wytworzony ozon posiada zapach często unoszący się w powietrzu po burzy. Ozon pełni funkcję odkażającą, zabija przykre zapachy, bakterie, wirusy, grzyby, drobnoustroje chorobotwórcze, roztocza, alergeny. Tego typu urządzenia nadają się do ozonowania pomieszczeń, wnętrza samochodu, klimatyzacji, lodówek i wody (dzięki załączonym kamieniom napowietrzającym).
Ozonator pozostawi zdrowe, czyste powietrze oraz poczucie komfortu.
Urządzenia są bardzo przydatne wszystkim alergikom, osobom które chcą utrzymać czystość w domu i samochodzie. Pomogą utrzymać higienę również w klinikach, szpitalach, ośrodkach badawczych, firmach spożywczych itp.
Ozonatory posiadają funkcję minutnika, dzięki czemu same wyłączą się po ustalonym czasie. Po pracy urządzenia należy przewietrzyć pomieszczenie przed rozpoczęciem korzystania z niego. Polecamy, zachęcamy do zakupów :).

Więcej

GENERATORY OZONU 

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów