SOCZEWKI BI XENON HID KSENON PROJEKTOR MINI H1 2.5

ZESTAW SOCZEWEK MINI H1 Z MASK

Nowy produkt

235,00 zł brutto

Więcej informacji

ZESTAW SOCZEWEK BIXENON HID
na żarnik xenon H1
NAJLEPSZY I NAJPOPULARNIEJSZY
MODEL: MINI H1 2.5"W KOMPLECIE ZNAJDUJE SIĘ:
- 2x soczewka bi-xenon MINI H1 2,5 cala wraz z maskownicą chromowaną
- adaptery do montażu pod żarówki H7 oraz H4


Zestaw jest przeznaczony do przeróbki tradycyjnych lamp z odbłyśnikiem na lampy soczewkowe bixenonowe. Montaż jest bardzo prosty, może być przeprowadzony w każdej lampie z standardowym odbłyśnikiem. Montując soczewki w lampach angielskich i amerykańskich osiągniesz efekt świecenia zgodny z normami polskimi bez zakupu nowych lamp.
Aby zamontować soczewki w lampie należy je rozkleić lub oddzielić klosz od lampy, po czym soczewkę zakręca się w miejsce żarówki H4 lub H7 (adaptery w komplecie).Soczewki posiadają ruchomą przesłonę dzięki której uzyskujemy światła mijania - krótkie oraz drogowe - długie.Soczewki posiadają wejście na żarniki H1.

W komplecie NIE są dołączone żarniki oraz przetwornice xenon. Są one do dokupienia (posiadamy w ofercie). W przypadku montażu w instalacji pod H4 należy dokupić jeszcze kontroler bi-xenon (dostępny w naszej ofercie). W przypadku montażu w instalacji pod H7, kable wychodzące z soczewki należy podpiąć pod kable od światła drogowego.
Podziękowania dla BulbaHD1

Dzięki soczewkom można przerobić lampy angielskie lub amerykańskie tak, aby nie oślepiały osób jadących z naprzeciwka.Po zamontowaniu soczewek lampy będą posiadać linię odcięcia światła!

Soczewki HID świecą bardzo dobrze na krótkich i długich światłach.

Wymiary:
- długość całkowita: 134mm
szerokość:91 mm
- średnica soczewki: 65 mm
- średnica otworu montażowego w lampie: 21 mm
- długość gwintu: 13mmNa przedstawionych niżej zdjęciach pokazany jest mercedes sprinter który posiada angielskie lampy. Dzięki soczewkom z tej aukcji posiada polski standard odcięcia światła, nie razi samochodów jadących z naprzeciwka. Zyskał również o wiele lepiej świecące i wyglądające lampy bi-xenon.
Reviews (1)

Average votes
5.0 / 5
1 advices
Why review our products?
You help other people in their purchases by sharing your experience.

 5/5
Soczewki super prezentują się w lampach. Ilość światła na drodze nieporównywalnie większa niż na halogenie przed modyfikacja....
This review has been posted for SOCZEWKI BI XENON HID KSENON PROJEKTOR MINI H1 2.5


 

Write a review !


*13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: