ODSTRASZACZE ZWIERZĄT

Do oferty sklepu dołączyły produkty mające na celu odstraszanie zwierząt i szkodników z aut i domów. W ofercie posiadamy odstraszacze przenośne psów, popularne wśród listonoszy, kurierów, biegaczy i rowerzystów. Posiadamy również samochodowe odstraszacze kun i innych gryzoni, mające za zadanie ochronę pod maską elementów ulubionych przez szkodni...

Do oferty sklepu dołączyły produkty mające na celu odstraszanie zwierząt i szkodników z aut i domów. W ofercie posiadamy odstraszacze przenośne psów, popularne wśród listonoszy, kurierów, biegaczy i rowerzystów. Posiadamy również samochodowe odstraszacze kun i innych gryzoni, mające za zadanie ochronę pod maską elementów ulubionych przez szkodniki, jak przewody wysokiego napięcia, wygłuszenia, kable silikonowe. W ofercie znajdują się także odstraszacze służące w domu, budynkach gospodarczych, halach magazynowych. Służą do odstraszania szkodników, mogących poczynić szkody w majątku. Posiadamy odstraszacze bateryjne, solarne, oraz podłączane do sieci 230v.
Odstraszacze działają na zasadzie wytwarzania ultradźwięków, które są słyszane przez zwierzęta. Ultradźwięki działają na szkodniki drażniąco, skutecznie odstraszając je z obszaru działania odstraszacza. Urządzenia te nie krzywdzą zwierząt, jedynie je odstraszają.

Więcej

ODSTRASZACZE ZWIERZĄT 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji