PRZETWORNICE NAPIĘCIA

Kategoria zawiera przetwornice napięcia do samochodów. Przetwornice służą do przetworzenia napięcia stałego z instalacji samochodowej w napięcie zmienne 230v. Dzięki przetwornicom możliwe jest podpięcie odbiorników na prąd sieciowy 230v ac w instalacjach samochodowych. Posiadamy różne rodzaje przetwornic, charakteryzujące się napięciem wyjściowy...

Kategoria zawiera przetwornice napięcia do samochodów. Przetwornice służą do przetworzenia napięcia stałego z instalacji samochodowej w napięcie zmienne 230v. Dzięki przetwornicom możliwe jest podpięcie odbiorników na prąd sieciowy 230v ac w instalacjach samochodowych. Posiadamy różne rodzaje przetwornic, charakteryzujące się napięciem wyjściowym sinusoidalnym, zarówno czystym jak i modyfikowanym.
Rozróżnia się przetworniki z 12v dc (samochody osobowe, busy) oraz 24v dc (ciężarówki, autobusy, maszyny budowlane).
Posiadamy w ofercie różne moce przetwornic. Od kilkuset watów, aż po kilka kilowatów.
W ofercie znajdują się również przetworniki prądu 24v dc - 12v dc, dzięki którym możliwe będzie podpięcie urządzeń 12 voltowych w instalacjach 24 voltowych.
W tej kategorii są umieszczone również przetwornice UPS. Są to urządzenia, które przy podłączeniu do prądu sieciowego ładują podpięty akumulator, jednocześnie zasilając podpięty do nich sprzęt (pompy C.O., komputery, wszelką elektronikę). Przy zaniku prądu z sieci, UPS automatycznie przełącza się na zasilanie z akumulatora, zasilając urządzenie przetworzonym prądem 230v. Jest to tzw awaryjne zasilanie.
Przy wyborze mocy przetwornicy należy kierować się poborem prądu odbiornika. Należy dobrać przetwornicę z zapasem mocy 20-30%, po to, aby urządzenie funkcjonowało prawidłowo i nie było przeciążone. W razie problemów z doborem typu przetwornicy, czy dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez e-mail, bądź telefonicznie.

Więcej

PRZETWORNICE NAPIĘCIA 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów