ŚWIATŁA DZIENNE LED

W ofercie sklepu internetowego znajduje się szeroka gama świateł do jazdy dziennej led. Posiadamy lampy podłużne, okrągłe, na silnych diodach led SMD, COB, HighPower 1w i 3w. Nasze światła drl charakteryzują się bezawaryjnością, mocnym świeceniem i prostym montażem. Posiadamy w ofercie światła dzienne z certyfikatem uprawniającym do jazdy w dzie...

W ofercie sklepu internetowego znajduje się szeroka gama świateł do jazdy dziennej led. Posiadamy lampy podłużne, okrągłe, na silnych diodach led SMD, COB, HighPower 1w i 3w. Nasze światła drl charakteryzują się bezawaryjnością, mocnym świeceniem i prostym montażem. Posiadamy w ofercie światła dzienne z certyfikatem uprawniającym do jazdy w dzień (RL 0087 E4 / E11). Lampy pakowane są w komplety po dwie, wraz z uchwytami mocującymi i kablami. Większość zestawów posiada automatyczny włącznik, dzięki któremu po odpowiednim podłączeniu światła same włączą się po uruchomieniu samochodu, a wyłączą się przy włączeniu świateł postojowych/mijania. Światła dzienne led należy umocować zgodnie z obowiązującymi normami (odstęp pomiędzy lampami nie mniej niż 60cm, maksymalny odstęp od boku samochodu 40cm, wysokość montażu 25cm - 150cm od poziomu drogi).
Światła dzienne led to oszczędność prądu, dłuższa żywotność wszystkich żarówek w samochodzie, zmniejszenie zużycia akumulatora oraz alternatora.
Dzięki lampom DRL (daytime running light) polepszysz bezpieczeństwo poruszania się, oraz poprawisz wygląd samochodu. Zapraszamy do przeglądania naszej oferty sklepu internetowego alltech24.pl.

Więcej

ŚWIATŁA DZIENNE LED 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów